Turrets: Difference between revisions
(Automatic Turret Update) |
(Automatic Turret Update) |
||
Line 36: | Line 36: | ||
| Spinal Lance | | Spinal Lance | ||
| Large | | Large | ||
| 0. | | 0.0015 | ||
| | | 500 | ||
| | | 7000 | ||
| | | 7.50 | ||
| | | 7250 | ||
| | | 66.67 | ||
|- | |- | ||
| Spindle Lance | | Spindle Lance | ||
Line 947: | Line 947: | ||
| 3281 | | 3281 | ||
| 46.87 | | 46.87 | ||
|- | |||
| Frostbite (boss) | |||
| Large | |||
| 0.0300 | |||
| 200 | |||
| 6318 | |||
| 5.00 | |||
| 7500 | |||
| 40.00 | |||
|- | |- | ||
| Kneall Autolaser | | Kneall Autolaser | ||
Line 1,625: | Line 1,634: | ||
| Kneall Starbase Multilaser | | Kneall Starbase Multilaser | ||
| Large | | Large | ||
| 0. | | 0.0040 | ||
| | | 60 | ||
| | | 8000 | ||
| | | 1.20 | ||
| | | 10000 | ||
| | | 50.00 | ||
|- | |- | ||
| Osiris Pest Control Cannon | | Osiris Pest Control Cannon | ||
Line 1,888: | Line 1,897: | ||
| 2187 | | 2187 | ||
| 46.87 | | 46.87 | ||
|- | |||
| Crackle (boss) | |||
| Large | |||
| 0.0300 | |||
| 450 | |||
| 6859 | |||
| 8.00 | |||
| 7500 | |||
| 56.25 | |||
|- | |- | ||
| Harvest Cannon | | Harvest Cannon | ||
Line 3,728: | Line 3,746: | ||
| 13122 | | 13122 | ||
| 48.83 | | 48.83 | ||
|- | |||
| Freeze (boss) | |||
| Medium | |||
| 0.0030 | |||
| 130 | |||
| 4275 | |||
| 2.30 | |||
| 25000 | |||
| 56.52 | |||
|- | |- | ||
| Ghoul Enclave | | Ghoul Enclave |