Armored Plating: Difference between revisions
m (quicc revomal of values ◥(ºwº)◤) |
m (oops◥(ºwº)◤) |
||
Line 29: | Line 29: | ||
|10 | |10 | ||
|No | |No | ||
|- | |||
|[[Borealis]] | |||
|10 | |||
|Yes | |||
|- | |- | ||
|[[Prometheus]] | |[[Prometheus]] | ||
Line 49: | Line 53: | ||
|6 | |6 | ||
|No | |No | ||
|- | |- | ||
|[[Atheon]] | |[[Atheon]] |