1,294
edits
Thewaspnest (talk | contribs) m (+ list of ships that needs it (boo)) |
Thewaspnest (talk | contribs) m (stream) |
||
Line 41: | Line 41: | ||
|50 | |50 | ||
|Yes | |Yes | ||
|- | |||
|[[Slipstream]] | |||
|30 | |||
|[[Advanced Ship Computers|Rotated]] | |||
|- | |- | ||
|[[Osiris]] | |[[Osiris]] |
edits